Rojales

Slnečné miesto pre život

Jedinečná nedotknutá krajina, typické španielske vily, kvalitná infraštruktúra a moderné služby. To sú charakteristiky tradičného španielskeho mesta Rojales, ktoré sa rozkladá vo svahoch nad slávnym golfovým ihriskom La Marquesa.

Rojales si pre vynikajúce občianske zázemie a kvalitnú infraštruktúru zvolilo veľké množstvo zahraničnej klientely ako rezidenčné miesto. Niet sa čo čudovať. Kým niektoré prímorské letoviská mimo hlavnú turistickú sezóny pozvoľna utíchajú, Rojales ponúka kvalitné služby a perspektívne bývanie po celý rok. Destinácia je vzdialená od mora asi 10 minút autom, čo miestni kvitujú s vďakou – v sezóne sa vyhnú turistom a pritom majú pláže s pestrou ponukou vodných športov stále na dosah.

Zatvorte oči a predstavte si typický všedný deň. Ráno sa osviežite v súkromnom bazéne a vyrazíte na trh pre čerstvé ovocie, zeleninu a olivy. Spolu s kávou si vychutnáte raňajky na terase a oddáte sa rovnako ako miestni sieste na pláži alebo golfovom ihrisku. Večer sa stretnete s priateľmi pri poháriku pravej španielskej Cavy, zatiaľ čo z grilu vonia čerstvé ryby. Krásna predstava? Veru... To je Rojales. A svoj sen tu môžete žiť aj vy.