• COSTA DEL SOL Preskúmajte MALAGA

Costa del Sol

Populárna destinácia Malagua sa nachádza na Costa del Sol, So -Called „Sunny Coast“ a ponúka bezprecedentné aktivity nielen pre športových nadšencov, ale aj pre milovníkov kultúry alebo potápania.

Pretože Malaga je chránený horským masívom na jednej strane, ponúka ideálny mikroklímu , ktorý nie je príliš chladný ani príliš horúci. Ak vás unavujú pláže, môžete ísť na výlet do hôr alebo navštíviť niektoré z golfových ihrísk v okolí.

nie je Španielsko ako Španielsko. Slnečné pobrežie Andalus ponúka jedinečnú kombináciu najlepšieho podnebia v kontinentálnej Európe (priemerná ročná teplota viac ako 20 stupňov), úžasná gastronómia, krásna príroda, mnoho pláží, špičkové služby, vysoký životný štýl a vzdelávanie a bohaté športové a kultúrne aktivity.

Okrem toho, veľká dopravná dostupnosť z Českej republiky vďaka pravidelným a priamym vzduchovým pripojením z Prahy alebo Viedne a dokonalou infraštruktúrou, ktorá umožňuje ľahko cestovať do iných destinácií.

Malaga - Golf, Costa del Sol = Costa del Golf, Preložené: Slnečné pobrežie = Golf Coast

V Španielsku je viac ako 400 najlepších golfových ihrísk a Španielsko je jedným z najpopulárnejších golfových destinácií Česní golfisti. Slnečné pobrežie je rajom golfistov, kde je viac ako 70 golfových ihrísk, v Malage je 15 ihrísk.

Costa del Sol je najslávnejšou španielskou golfovou destináciou s veľkou koncentráciou golfových ihrísk, ktoré priťahuje hlavne krásnu povahu, podmanivé výhľady na more a hory, variabilný terén, celoročné podnebie, vynikajúca gastronómia a prvá trieda .

Najznámejšie sú Real Club de Golf las Brisas, Los Naranjos Golf Club, Aloha Golf Club Malaga, ktorý sa nachádza v oblasti Nová Andalúzia, La Quinta, Atalaya Golf, Country Club a Guadalmina,

 

picture

ZAŽIJTE OKOLNÍ ATMOSFÉRU

Jedinečné podnebie

Vychutnajte si slnečné počasie po väčšinu roka - pri teplotách Alicante ani v decembri nebude klesnúť pod 20 ° C. Môžete si oddýchnuť na pláži, ísť na výlet alebo hrať golf.

NEKONEČNÉ POBREŽIA A PLÁŽE

Vychutnajte si príjemnú stredomorskú atmosféru. Dlhé krásne pláže, čisté more a krásna príroda vás doslova zaujme.

Španielsko je rajom golfistov

Milovníci tohto vonkajšieho športu prídu do svojich vlastných. Golfové ihriská na pobreží Costa Blanca navštevujú golfisti z celého sveta.

Vynikajúca gastronómia

Chuť španielska kuchyňa - morské plody, dezertné syry, paelle, tortilly a ďalšie miestne jedlá rýchlo ochutnávajú.

VÝBER NEHNUTEĽNOSTÍ V Malage

Selwo Andalusian Villa with Spectacular Sea and Mountain Views Overlooking one of Europe's largest Safari Parks, a property with luxury, charm and tranquillity, yet with all the modern fixtures and fittings of which one could only dream. The property also has an impressive driveway, leading up to the front door, with parking for up to 5 cars. Entering the beautiful large wooden doors, you are greeted by a cosy entrance hall connecting you to a fabulous office overlooking the Safari Park lake and with stunning sea views - a perfect home office. The entrance hall then leads to a sumptuous open-plan living room and an elevated 12-seater dining room, again both with unbelievable views. From here you walk into the open-plan kitchen featuring a large island, with ample seating. On the same floor you will find a cosy double bedroom ideal for guests or service staff also with an ensuite bathroom. The ground floor seamlessly connects to a terrace of almost 150 m² with an outdoor bar, kitchen and barbecue area, all stretching out to the beautifully manicured mature gardens and private swimming pool, again with spectacular sea, lake and mountain views. On the first floor, you will find two large double bedrooms as well as a sizable family bathroom. A few more steps up leads you to your own mega suite. This floor alone has almost 120 m² of private space. This master suite consists of a huge bathroom with rain shower and freestanding modern design tub, a walk-in wardrobe and a very large bedroom with dual aspect spectacular views. Together with a Juliet balcony and a private sun terrace. On the lower ground level you will find a large, self-contained guest suite with its own bathroom, kitchen and wonderful views. On the same level, you will find a large well - proportioned leisure space which can be used to create your very own home cinema, gym, dance studio, spa, or entertainment area. Leading on from there, you will find a double car garage with its own driveway and entrance. This floor has its own private access so your guests can come and go as they please. The overall space is extremely generous. The property is ideally located next to a brand - new English speaking private school, with Puerto Banus just a 15 minute drive, 5 minutes to Estepona town and the closest beach clubs and golf course only a couple of minutes away. If you're looking for peace, tranquillity, luxury and nature all wrapped in a modern Andalusian dream, with stunning views then look no further. Contact us for a visit in person or virtual tour, we would love to help you!
Malaga