Dům ve Španělsku - bydlení a investice v jednom

2.8.2020 Filip Horák

Prečo investovať do domu v Španielsku?

  • Cena od 55 000 EUR
  • Čistý výnos 6-9 % ročne

Niekedy by ste radi chodili niekde, či už s rodinou alebo priateľmi, ale nevyužívate si vlastný majetok po celý rok? Zároveň vám to nevyhovuje iba jednému z návštevníkov vášho domu. A čo keby časť domu zostala iba váš a zvyšok by bol určený na prenájom ?

Domy v Španielsku sú zvyčajne nehnuteľnosti s menším pozemkom v pridružených blokoch so zodpovedajúcimi zariadeniami a spoločným fondom. J Eden Kúpeľňa môže zostať iba vašim a prenajať si zvyšok domu. Na dovolenke sa potom nikdy nebudete musieť vysporiadať s ubytovaním a za dvadsať rokov máte dom na pláži alebo golfovom ihrisku, kde sa môžete presťahovať do staroby.

Budeme vás sprevádzať do Španielska a ukážeme domy

Ukážeme vám vybrané domy v Španielsku. Vybrané vlastnosti sa zobrazia spolu a sprostredkovateľ odpovie na všetky vaše otázky. O nehnuteľnosti vie prvý, posledný.

Bytové domy sa zvyčajne nachádzajú v prímorských letoviskách, ako je Alicante a jeho okolie. Pochopenie nehnuteľností sa líši od našich. Kuchyňa a obývacia izba sú bežné. sa zvyčajne vyrieši počet miestností a kúpeľní alebo akejkoľvek prítomnosti spoločného alebo vlastného bazéna.

Zobraziť ponuku nehnuteľností v Španielsku

picture